Przejdź do treści

JESTEŚMY BUTIKOWĄ AGENCJĄ KREATYWNĄ.

DZIAŁAMY OD 2015 ROKU.

PRACUJEMY Z MARKAMI Z BRANŻ MODY, BEAUTY, LIFESTYLE, DESIGN.

STWORZYŁYŚMY MIEJSCE, W KTÓRYM KOMPLEKSOWO DBAMY O WIZERUNEK MAREK.

REALIZUJEMY DZIAŁANIA Z ZAKRESÓW: BUDOWANIA STRATEGII MARKI, PUBLIC RELATIONS, SOCIAL MEDIÓW, COPYWRITINGU, PRODUKCJI SESJI ZDJĘCIOWYCH, PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO, PERFORMANCE MARKETINGU ORAZ WEB DEVELOPMENTU.

DO KAŻDEJ MARKI PODCHODZIMY INDYWIDULANIE, DOPASOWUJĄC ODPOWIEDNIE DZIAŁANIA. WYSŁUCHUJEMY POTRZEB I ZNAJDUJEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA. WSPÓŁPRACUJEMY Z TALENTAMI, KTÓRZY WNOSZĄ SWOJE KOMPETENCJE W REALIZOWANE PRZEZ NAS PROJEKTY.

NASZE WIEDZA I DOŚWIADCZENIE POZWALAJĄ WYJŚĆ MARCE POZA UTARTY SCHEMAT KOMUNIKACJI.

DZIELIMY SIĘ PASJĄ I INSPIRUJEMY DO ZMIAN.

LAURA WOJTASIAK | Wiedzę w dziedzinie digital marketingu zdobyła, kończąc studia o specjalizacji Nowe Media na Collegium Civitas i broniąc pracę magisterską z tematu komunikacji marek modowych w social mediach. Od 2012 roku specjalizuje się w działaniach budowania strategii marki, komunikacji social media, produkcji sesji zdjęciowych oraz nadzoruje projekty z zakresu performance marketingu, projektowania graficznego oraz web developmentu.

JUSTYNA BYSTRZYCKA | Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2013 roku specjalizuje się w działaniach budowania strategii marki, public relations, influencer marketingu, copywritingu oraz produkcji sesji zdjęciowych.